{{ $item.name }}

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

EpinMY, dünyanın dört bir yanından satıcı ve alıcılara, yenilikçi bir platform aracılığıyla uğraşmadan video oyunlarını adil bir fiyatla satın alma imkanı sağlamaktır. 2018'ün başındaki lansmanından bu yana EpinMY, 8000'den fazla müşterisiyle hızlıca RiotPin, Steam, Origin ve Battle.net gibi platformların ürün kodlarını en uygun fiyata satın almanıza yardımcı olur. Maksimum memnuniyet sağlamak için siz değerli kullanıcılarımızın geri bildirimleriyle hızlı ve kolay bir alışveriş yapmanız için çalışıyoruz, Buna ek olarak, çok yetenekli bir müşteri destek ekibi anında canlı sohbet yoluyla herhangi bir konuda sorularınızı yanıtlar.

Ne yapıyoruz?

EpinMY dürüst ve güvenilir bir dijital platformdur. Online oyunlarda ihtiyacınız olan ürünleri size en uygun fiyata sunar, epinmy.com sadece oyun satın almak için harika bir yer değil, aynı zamanda onları satmak içinde harika bir yer.

Vizyonumuz

Dijital ürün satış alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için sektörü sürekli takip ederken, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürünler sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda dijital hizmetler sunarak sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Oyun içi alım & satım

Oyuncu Pazarı'nda bir satıcı olarak neredeyse tüm dijital ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde satabilirsiniz. Oyuncu Pazarı'nda oyun anahtarları, silah veya karakter skinleri ve diğer oyun içi bonuslar, hediye kartları veya yazılımlar yer alabilir. Bir etkinleştirme anahtarına veya alıcı/satıcı onayına dayalı herhangi dijital ürünü satmanız mümkün.

Tüm Platformlar

EPINMY.COM kullanıcılarının tek bir noktadan bütün dijital içeriklere anında ulaşmasını amaçlar.


© Copyright 2022. Her Hakkı Saklıdır.